Zkušenosti dívek z focení…

“S Radem a jeho fotografickým talentem jsme se sešli po úctyhodných deseti letech od našeho posledního focení! Za tu dobu jsem citelně přehodnotila svůj, kdysi dost rezervovaný, vztah k nahotě. Současne jsem věděla, že Rado to prostě umí: zachytit křehkost okamžiku, a přitom v něm zanechat jeho autenticitu a plnou přirozenost. A tak když jsem se rozhodla, že chci zdokumentovat, jak mé tělo vypadá po 42 dnech bez jídla, okamžitě jsem věděla, že požádám Rada. Skutečnost předčila jakékoliv představy; Rado nezklamal. I ve své totální nahotě, otevřenosti a tudíž jisté zranitelnosti jsem se při focení cítila skvěle a v klidu. Radův citlivý přístup mě utvrdil v tom, že je zkrátka člověk na svém místě – a i za to mu velmi děkuji.” (Kateřina 28.05.16)

“Výnimočné fotenie. Čím? Svojou prirodzenosťou – od prvého momentu zabudnete, že niekto „neznámy“ okolo vás behá s foťákom, ale v pohode si užívate priateľskú atmosféru. Žiadne krkolomné pózy. Rado uprednostňuje prirodzenosť, ktorá je cítiť na fotkách, nemusíte nič vymýšlať, stačí sa pohodlne posadiť a on si ten správny uhol nájde, aby zachytil tie krásne detaily, ktoré vás robia výnimočnou. Je to profesionál, ktorý vám nedá šancu na trému. Bolo to veľmi príjemné fotenie a už sa teším na ďalšie!” (Romana 01.03.16)

“Fotit fotografku, to není nikdy jednoduché – má potřebu vidět každou fotku, chce kontrolovat makeup, kompozici, světlo… Prostě náročný klient. Rado to zvládl perfektně. Bylo to velmi pohodové focení, navíc tím, že přišel ke mě domů, mě jako mamince na mateřské ušetřil čas a nervy z transportu dítěte, nebo starosti s hlídáním.” (Markéta 27.02.16)

“Focení s Radem bylo absolutně neuvěřitelné, začalato tím, že pro mě přijel až domů, hned vzal všechny tašky s věcma a na to že mě viděl poprvé, se choval, jako bychom se už bavili léta. Všechno probíhalo nenuceně, pořád jsme si povídali a on fotil, cítila jsem, že s mohu udělat cokoli a nic nebude špatně, maximálně uslyším ,,před tím to bylo lepší”, ,,do ničeho se nenuť”, ,,dělej jen to v čem se cítíš” ..a? Výsledek byl neuvěřitelný, koukala jsme na ty fotky a vůbec jsem nechápala, jak je možné, že se sama sobě líbím, byly přirozené, milé, ale i sexy! Fotky dostanete ihned! Všem doporučuji z celého srdce i rozumu!:)” (Monika 22.08.13)

“Psát referenci někomu po pěti letech , komu jste stáli prvně před objektivem se zdá trošku nereálné , ale opak je pravdou a jsme toho s Radem příkladem :). Je dobré oprášit staré časy a jít si zavzpomínat společně a proto jsem to udělala a rozjela se za Radem :) vznikly opět krásné fotky , které si řadím do své sbírky (tzn. 7mé CD … :D) . Proto bych ještě jednou chtěla poděkovat za skvělou atmosféru , pohodu , zato jak se o mě vždy hezky staráš a zato jak mi vycházíš vstříct :) . Děkuju moc a těším se zase na příště … třeba zase za 5 let :D (doufám , že dřív).” (Andrea 11.05.11)

“Focení s Radem bylo jedním slovem úžasné!!! Rado je moc milý a pohodový člověk, současně velký profesionál s citem pro módu a detail. Spolupráce s ním pro mě byla cenná zkušenost, dosud jsem fotila jen v ateliéru. Focení v prostorách Radova loftu má samo o sobě velké kouzlo, panuje tam příjemná atmosféra a člověk se cítí “jako doma”. Z výsledných snímků jsem nadšená, odvezla jsem si hromadu nádherných fotek, z nichž budu ještě velmi dlouho vybírat ty”nejpovedenější”, protože jsou krásné opravdu všechny. Rado, jsem moc ráda, že jsme se poznali a díky za tu možnost s tebou spolupracovat. Jsi vážně kouzelník :-)” (Kačka 23.04.11)

“Na spolupráci s Radem jsem se už předem těšila, viděla jsem jeho fotky a moc se mi líbily, avšak focení samotné předčilo všechna má očekávání. Rado je úžasný člověk, tolik ráda jsem ho poznala, překypuje optimismem a nadšením, dokáže navodit takovou milou atmosféru, že jsem si celé focení náramně užila a mohla být úplně sama sebou. Přesně to je cítit z výsledných fotek. Jsou krásně barevné, čiší z nich energie, jsou svěží a je z nich cítit pohyb a život. Focení mě od začátku do konce ohromně bavilo a odnesla jsem si množství překrásných fotek, z kterých je téměř nemožné si vybrat, protože všechny jsou tak krásné, prostě výborná práce! Rado děkuji ti z celého srdce za nádherné fotky a krásný celý den, moc ráda jsem tě poznala, jenoznačně to bylo to nejzábavnější focení, jaké jsem kdy zažila, děkuji! :-)” (Marie 08.04.11)

“Wow! Jsem maximálně spokojená. Pohoda, uvolněná atmosféra, Rado je skvělej a cítila jsem se na focení úplně v pohodě a s dobrou náladou. Všem kdo o tom uvažujete, Rada moc doporučuju, protože z fotek budete nadšený stejně jako já a budete jich mít hromadu. Moc si této příležitosti vážím a děkuji.” (Petra 02.04.11)

“Jsem vděčná za to, že jsem se setkala s tak příjemným a optimistickým člověkem jako je Rado. Jsem nadšená z jeho profesionálního přístupu a fotek, které z našeho setkání vzešly. Díky Rado! :-) Nemělo to chybu.” (Edita 03.10.10)

“Doposud jsem měla zkušenosti především se stylizovaným focením, kde fotograf má jasnou představu o tom, jak by výsledek měl vypadat a společně se snažíte k jeho představě co nejvíce přiblížit. Přii takovém focení je modelka jen jednou z “rekvizit” a častokrát se k ní tak i přistupuje. Na focení s Radem je nejlepší to, že je celé o Vás. Místo aby Vás Rado zpracovával do nějaké své představy, snaží se maximálně uvolněnou atmosférou a skvělým přístupem docílit toho, že ten, kdo bude na fotce, budete opravdu Vy a jen Vy v tom nejpřirozenějším slova smyslu. Nejenže výsledné fotky jsou pak krásné tím, že jste na nich skutečně Vy, svá a krásná osobitým způsobem, ale focení samotné je příjemné popovídání a zábava!” (Tereza 22.10.10)

“Focení bylo od začátku do konce perfektní, Rado je opravdový profesionál co se týče celkového chování během focení, přístupu k modelce i výsledků focení. Protože jsem si roli modelky vyzkoušela poprvé, byla jsem trošku nervózní, ale to se spolu s Radovým milým a přátelským až pečovatelským přístupem rychle změnilo. Ve výsledku jsme pak fotili v uvolněné, veselé atmosféře a mně, kromě CD s úžasnými fotkami, zbyla i vzpomínka a příjemně strávené odpoledne. Doporučuju proto odhodit zábrany a jít “do toho”, protože výsledek za to nepochybně stojí a já touto cestou ještě jednou děkuju, Rado :)” (Kateřina 27.09.10)

“Rada znám už nějakou dobu a ne jen jako profesionálního fotografa, ale jako kamaráda. Neděle… sluncem zalitý loft, ranní káva, tóny instrumentální muziky… toto je úžasná atmosféra během focení… dále bych se jen opakovala, jako modelky přede mnou… Nejsem modelka a ani ji byt nechci, ale při focení jsem si připadala velmi přirozeně a skvěle. Jeho profesionální ale milý přístup vám naladí na tváři úsměv a dodá nejvyšší sebevědomí v životě… Již dlouho jsem se necítila tak v pohodě a princeznovsky… :) Rado je úžasný člověk…. talentovaný fotograf a výborný kamarád! Díky moc!” (Lucie 26.09.10)”

“Na spolupráci jsme se s Radem domlouvali nějakou dobu a oslovila jsem ho, jelikož chci ve svém portfoliu jakožto herečka mít různé styly fotek, aby z nich byla cítit především má osobnost. Rado mě zaujal svým specifikým stylem a svým přístupem k focení. Dokáže z jednoduchosti vytvořit krásné, velmi přirozené fotky a myslím, že se v nich zapíše i atmosféra z focení, která jakožto samotná byla úžasná:) Moc často jsem se nesetkala s tak uvolněnou atmosférou u fotografa, když jsme se potkali při spolupráci poprvé. Za velmi netradiční postup beru také to, že ihned po focení si semnou sedl a bez jakýchkoliv úprav jsme shlédli fotky, jejichž výsledek byl úchvatný!!! CD s fotkami si člověk rovnou odnese a to beru za velkou výhodu, jelikož si model může vybrat dle svého gusta a ne dle zmenšeného výběru fotografa! Tímto děkuji za spolupráci a v budoucnu se těším na další!” (Nikol 18.09.10)

“Už ve chvíli, kdy mi Rado řekl ahoj a podal ruku, jsem vycítila, že je to optimisticky naladěný člověk. Fotili jsme fotky pro módní společnost a myslím si, že lepšího fotografa si pro takovou zakázku nemohli vybrat. Fotky nesplývají s davem, mají nápad a jsou neskutečně živé. Rado je velmi ochotný a během chvilky vás dostane do pohody a focení se stane jednou velkou radostí, kord když zahlédnete náhledy na Mac-u :-) Celou tuto skvělou atmosféru, doplňuje místo, kde se fotí… hned při vstupu se vám rozsvítí oči a nebudete vědět, kam se dřív podívat.., věřte, že na takové místo se podíváte málo kdy :-) nebudu více rozepisovat, nechte se překvapit… :-) Tak tedy, pokud chcete fotografie, na kterých budete vy – jako přirozený, uvolněný, živý, šťastný … člověk, fotky, kde nebudete ve strnulé póze před černým nebo bílým pozadím, fotky, kde budou zářit barvy… určitě doporučuji! VELKÉ DÍKY ZA SPOLUPRÁCI.” (Jana 31.08.10)

“PERFEKTNÍ FOCENÍ —
1) ŠIKOVNÝ FOTOGRAF
2) UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA
3) KRÁSNÉ PŘIROZENÉ FOTOGRAFIE
Co více si přát. Z focení jsem opravdu nadšená. Nejen, že je Rado milý sympatický člověk, ale ještě se o mě postaral se vším všudy tak, aby mi nic nechybělo a já nemusela na nic myslet a jenom se těšit na focení. Nešlo ani tak o focení, jako spíše o příjemné popovídání a při té příležitosti zaznamenávání vašeho pohybu. Focení byla opravdu zábava :o) A výsledky? Perfektní! Odcházíte s kvalitními a přirozenými fotografiemi, na kterých jste to opravdu VY! Rado ještě jednou velké díky a doufám, že to nebylo naše poslední focení..” (Magdaléna 25.08.10)

“Nejkrasnejsi fotky v mem v zivote jsem si dnes odnesla domu na CD od Rada, dekuji moc a hlavne vsem doporucuji, nikdo neodejde zklamany, ale naopak nadseny, ja osobne se nemuzu dockat na dalsi foceni, ktere probehne brzo a uz ted vim, ze jich jeste s Radem bude hodne. :)” (Tereza 05.08.10)

“Jeden z nejtalentovanejsich fotografu, se kterym jsem se setkala.. Prijemna atmosfera a vyborna spoluprace. Uzasny Rado!!! DEKUJI!!!” (Barbora 04.08.10)


“Touto cestou chci poděkovat za nádherné fotky a nezapomenutelnou atmosféru, kterou Rado dokáže během své práce navodit. Průběh focení je spíše setkání dvou přátel, než nějaké strojené pózování před objektivem. Vše probíhá naprosto přirozeně a Rada považuji za velkého profesionála, který má neuvěřitelný talent. Děkuji :)” (Petra 01.08.10)

“Focení s Radem bylo úžasné :) Před tím jsem byla hodně nervozní, ale hned jak jsem viděla jeho milý úsměv, poznala jsem, že mě čeká bezstarostné dopoledne a už jsem byla klidná:) Chová se opravdu velice profesionálně ;) Však to taky dělá nějaký ten rok :) Rozhodně ho budu doporučovat všem dívkám, které chtějí mít krásné fotečky a při tom zažít trochu srandy ;) Jojo, varuju vás dámy, s ním se opravdu těžko udržuje vážný pohled :D Děkuju moc za dnešní focení, Rado, obdivuju Tě!” (Kateřina 23.07.10)

“Člověk ani nemusí dlouho přemýšlet nad tím, co do reference tohoto talentovaného chlapce napsat :) Nutno říci, že Rado je velmi profesionální fotograf (v tom nejlepším slova smyslu – on sám toto oslovení nerad používá). Tedy to poopravím a nazvu tak především jeho chování. Hned od samého začátku byl velmi sympatický a příjemný. Vlastně takový kamarád, kterého znáte léta, kterému můžete říci cokoliv… Focení probíhalo v naprosto úžasném prostředí, kde se hned cítíte jako doma :) Vše je velmi spontánní a v tempu, které si sama udávám, takže člověk necítí žádný stres a výsledkem jsou úžasné, uvolněné fotografie, kterých je dámy tolik, že nebudete stačit vybírat :) Vřele doporučuji! Byl to vážně moc hezký zážitek :) PS: ještě jednou děkuji, určitě focení zase někdy zopakujeme! :)” (Veronika 20.07.10)

“Co napsat, abych sem neopakovala už stokrát vyřčené :) 100% platí všechny předchozí reference + Rado je báječně slunečné stvoření, kouzelník, který se Vám nikdy nebude koukat pod sukni, když před ním jdete po schodech, nakoupí kvůli vám pití, které sám nepije, provede vás svým krásným bytečkem, zasmějete se, popovídáte si a při odchodu zjistíte, že má plnou kartu nádherných fotek, ve kterých se mísí jeho fotografický talent s tím, jaký je to skvělý společník, který z vás na fotkách udělá jednoduše krásku. Nejlepší investice poslední doby a budu každý večer před usnutím doufat, že si to někdy zopákneme :) Děkuju, Rado. ;)” (Nikol 15.07.10)

“Tak tady snad nemuzu rict nic jineho nez UZASNE. Rado je skvely fotograf stejne jako clovek :) Je to moc mily a pratelsky chlap:)) Je s nim sranda a foceni byla spis zabava a fajn pokec. Fotky jsou taky naprosto uzasne! Dekuju ti moc za Tvuj cas, sem strasne rada ze sem s Tebou mohla fotit Rado a doufam, ze to nebylo nase posledni foceni!:) Jeste jednou velky dik, Verca.” (Veronika 28.05.08)

“RADO je prostě BOŽÍ! Asi si řikáte, že přeháním, ale ne e… on je naprosto v pohodě. Dokáže holku neuvěřitelně uvolnit. Já jsem se pak cítila, jako by mě fotil někdo, koho znám nějakou dobu, nějaký starý přítel. Vyzařuje z něj neuvěřitelnej optimismus a přesně ví, co chce. Jak na fotce, tak v životě. Děkuju Ti za skvělý focení, ze kterýho vzešly super fotky. A pamatuj … ještě mám v záloze černou sukni :))” (Ally 02.10.06)

“Každá jsme naprosto JEDINEČNÁ, ORIGINÁLNÍ, KOUZELNÁ a KRÁSNÁ… Do vcerejška by mě ale ani nenapadlo si to myslet o sobě. Co změnilo můj názor? Naprosto JEDINEČNÉ, ORIGINÁLNÍ, KOUZELNÉ a KRÁSNÉ fotky od Rada! Přirozené, uvolněné, pohodové focení plné smíchu, skvělé hudby a perfektního profesionálního Radova přístupu. Myslela jsem si, že se znám. Ani náhodou! Takhle peknou holku jsem v zrcadle ješte nikdy nevidela! :)! Díky, Rado – udělals mi obrovskou RADOst! Jako fotograf, jako člověk…” (Katka 30.07.06)

“Veselý, milý, sympatický, pozitivně naladěný, inteligentní a opravdu velice nadaný fotograf. To jsou slova, která mě jako první napadnou, když pomyslím na Rada. Skutečně ho mohu jen chválit a to nejen z hlediska chování (abnormálně přívětivý mladý muž), ale i co se focení týče (zkušený fotograf). Takže samá chvála…jsem móóóóc spokojená :)” (Tereza 14.04.06)

“Přemýšlíš o focení, ale necítíš se na to dost krásná? Rado je báječný člověk, který umí udělat takové fotky, na kterých se skoro nepoznáš a budeš si říkat “to je ale pěkná holka!”. Takže jestli se stydíš, tak před ním Tě to brzo přejde, umí povzbudit, pobavit, rozesmát a skvěle zpívá :)) Focení s Radem je prostě velice příjemné a já už se moc teším na další ;)” (Eth 03.04.06)

“Focení s Radem není jen pouhé focení, ale radost a zábava. Po celou dobu jsem si to užívala a připadala jsem si jako princezna :o) Rado je milounký a jeho fotečky jsou krásné a přirozené. Budu se těšit na další spolupráci… teda pokud bude chtít i druhá strana :o)” (Eva 07.02.06)

“Super fotograf, příjemná spolupráce a zábava! :)) Fotečky se mi moc líbí!” (Petra 27.01.06)

“V první řadě musím pochválit fotečky které jsme spolu včera spáchali. Jsou absolutně famózní a mám z nich ohromnou radost. A i ze samotného Rada jsem byla velmi nadšená a od prvního okamžiku se cítíla absolutně v pohodě. Jsem moc moc ráda, že jsem měla možnost ho poznat a být součástí jeho práce. Děkuji a budu doufat, že to nebyla naše poslední spolupráce :o)” (Markéta, 20.01.06)

“Příjemný fotograf, příjemná spolupráce a krásné fotky hned po focení, co si víc modelka může přát? :-)” (Jana 11.01.06)

“Nejdříve bych chtěla poděkovat za první vřelé přivítání, působilo na mě moc kladně! Chtěla bych tohoto člověka vyzdvihnout v očích těch, kteří uvažují o fotografování s ním… je to temperamentní, usměvavý, pohodový člověk který se stará o blaho dívky, která se nechává fotit. Myslím, že takovou otevřenost, vstřícnost a pozornost vám nevěnuje ledajaký fotograf, je vidět, že focení je pro něj opravdu něco, co ho naplňuje a ví proč to dělá a teď to chápu, protože každý kdo si s ním prožije alespoň jedno focení… musí si sednout k počítači a pochválit ho i kdyby nechtěl! A o to mu jde… o spokojenost a radost z jeho odvedené práce!!! Dodává člověku pocit, že je v tu onu dobu to nejkrásnější stvoření a to zdvihá tak sebevědomí, že jsem si sním opravdu připadala jako ta nejhezčí bytost na světě! Vždycky jsem ve fotkách hledala jednoduchost, protože jak se říká ‘v jednoduchosti je krása’ a je to tak… našla jsem zpřízněnce, který vidí mýma očima, ale eště tak 60x lépe než já a konečná fáze??? NĚCO ÚŽASNÝHO!!! Ani sem nevěřila, že je možný, aby mě takhle někdo nafotil – nenamalovanou, skoro neučesanou a minimálně se hýbající… připadala jsem si… jako by nic a pak crrrrr a fotky sou na světě!!!
Asi to vypadá,že přehánim, ale opravdu to tak je bylo to focení opravdu moc příjemné a ten pocit nemůžu vyjádřit ani tolika slovy kolik jsem jich tu použila!!! Nejjednodušší je si to vyskoušet na vlastní kůži, jak se říká a dala bych za něj ruku do ohně, že konečný výsledek Vás opravdu potěší!!! TAK JAKO MĚ!!!! A proto ti Rado mockrát děkuji za tvou výborně odvedenou práci a tvou ochotu, pochopení, laskavost a za tvůj neoblomný humor!!! DĚKUJU ZA VŠE!!!! (ennie 28.12.05)


“Rado je skvělý fotograf a má k focení bezvadnej přístup. Je to velice zábavný a charizmatický člověk, focení s ním jsem si velice užila a díky němu mám nové krásné fotky. Focení je s ním velice zábavné a snadné, mohu jedině doporučit :)” (Kíťa 22.12.05)

“Holky, jestli jste ješte nikdy nefotily, nebo fotily málo, bojíte se, stydíte se, nemáte odvahu, tak vám všem radím, napište Radovi! Protože: 1.Je to naprosto skvělej, vtipnej a příjemnej člověk! 2. Nebude Vás do ničeho nutit! 3. Poradí vám! 4. Bude se o vás starat – budete jak v bavlnce! 5. Nafotí vám krásný fotky! …takže shrnuto a podtrženo, nebudete dělat nic, budete se cítit krásné a ještě budete mít úžasný fotky. A o to jde! (o: Dííííííííky RADO!!! *” (Lucka, 12.12.05)

“Jsem neskutečně ráda, že moje první focení probíhalo právě s Radem, je to nejen perfektní fotogarf ale i milý a srdečný kluk. Byla jsem strašně překvapená příjemným přípstupem a perfektní atmosférou. Z foteček je vidět, že focení má moc rád a že fotí srdíčkem protože fotky jsou přirozené, nenucené a spontání. Přijde mi, jakoby každá fotka od Rada měla svoji dušičku…” (Aneta 04.12.05)

“Rado, fotila jsem uz s par lidmi, ale musim rici, ze s tebou to bylo nej. Na nic se nehrajes a skvele se s tebou spolupracuje. Tvuj vyraz pri foceni zahnal veskery muj ostych a vykouzlil mi na usmev na tvari. Dekuji za prijemne straveny den a za nadherne fotecky :-)” (Veronika 22.11.05)

“Můžu říct, že nelituji ani minuty, kterou jsem s Radem strávila. Focení probíhalo ve skvělé pohodové atmosféře, Rado vás nakazí svým smíchem i kdybyste nechtěli :o) opravdu hýří optimismem a šíří ho kolem sebe. Jsem ráda,že jsem s ním konečně měla tu čest fotit, těším se z foteček, které jsme společně nafotili, a těším se na další naši spolupráci…” (Michelle 19.11.05)

“Fantastický! Sice jsem se obávala, že nebudu vědět co a jak, ale Rado mě dostal do tak bezva nálady, že to šlo jak po másle :-). Je to totiž super človíček! Takže holky, vůbec se toho nebojte, je to krásná zkušenost a opravdu to stojí za to! Moc děkuji za krásný fotečky. Rado je prostě jednička :-).” (Lenka 23.10.05)

“Foceni s Radem bylo naprosto skvely a v pohode. Je moc milej, hodnej a usmevavej clovicek. Jde videt, ze ho foceni bavi a ma v sobe neskutecnej talent. Diky, Rado, za prekrasny fotecky, jsi fakt umelec!! Moc a moc ho vsem doporucuji!” (Jana 01.10.05)

“Na naše focení jsme bohužel měli méně času, ale myslím, že i za tu dobu jsem poznala, že je Rado příjemný a usměvavý člověk, nabitý energií a optimismem, se kterým je radost fotit. Jeho fotky jsou přirozené a člověk je v nich takový jaký je – na nic si nehraje. Děkuji Ti za krásné fotky!” (lamarsee17.09.05)

“Nečekala jsem, že se na prvním focení dokažu tak uvolnit, ale zároveň i pobavit, zasmát, poklabosit, vypnout a přijít na jiné myšlenky… To vše díky tomu pozitivě naladěnému, přirozenému, usměvavému Radovi.), který ve vás najde ŽENSKOST a ještě jí dokáže zachytit v nejlepším okamžiku. Děkuji Ti, jsou nádherné …bolo to super! cmuk…NIKI” (Veranika 13.09.05)

“Děkuji Radovi za skvělou spolupráci a ochotu mi pomoci, když jsem nutně potřeboval fotografie pro mou tvorbu webových stránek. Fotografie jsou skvělé a já doufám, že se naše spolupráce v budoucnu ještě více prohloubí.” (Tomáš Haršány, Harsi.cz 28.08.05)

“Rado, děkuji ti za tvůj nenapravitelný optimismus i za umění, které do svých fotografií dokážeš promítnout. Díky tomu každé tvé dílko “dýchá opravdovým životem”! Tvé fotografie nejsou jen strnulé pózy, ale je z nich cítit kus modelčiny i fotografovy duše… I když píšeš, že nejsi profesionální fotograf, tak pro mne “PAN FOTOGRAF” s velkým Pé…:-))) Díky za úžasnou atmosféru i krásné snímky:-)” (Luccik 15.08.05)

“Rado MILUJI TE A ZBOZNUJI TE! :o) Jsi skvely clovek a vyborny fotograf…diky Tobe jsem zapomnela na vsechno zly a byla alespon na chvili opravdu stastna! Dekuji za vsechno, za krasny fotecky, skvely zazitky a prijemnou spolecnost! Jsi BEST a verim ze, ze jsme se nevideli naposledy! Vrele doporucuju:)))” (Nikol 02.08.05)

“Nebudu rikat, ze je to na zacatku snadne. Ale po chvili se ve vas otevre ta pradavna zenska schopnost predvadeni se a zacnete se citit zcela prirozene. Myslim, ze “pan fotograf” :-) se na vas dokaze podivat zcela jinyma ocima a to “flirtovani s objektivem” nakonec skonci v podobe velmi zajimavych fotek. Urcite si to zkuste, objevite v sobe neco noveho… Diky Rado za zajimavou zkusenost! ” (Janka 02.08.05)

“Jsem velmi ráda, že moje první focení proběhlo právě s Radem! Byl to velmi příjemný zážitek! Díky jeho bezprostřednosti jsem ani nebyla nezvózní, vše mi moc ulehčil, užila jsem si spoustu zábavy, poznala velmi milého člověka a jako památku jsem si s sebou odnesla i krásné fotky =)! A za to mu opravdu moc děkuji =)” (smija29.7.2005)

“Fotit s Radem je pro me pokazde prijemne straveny cas, pricemz vysledek me vzdy mile prekvapi. Myslim si, ze to ma na svedomi Raduv talent, jeho nadseni pro foceni a pouziti velmi kvalitni techniky. Urcite prijdu zas a neni to vyhruzka :) Verte tomu, ze kdyz se na vas tenhle mily mlady muz usmeje za objektivem, budete se smat taky. Diky pane fotografe!” (Adéla 28.07.05)

“Ještě jsem při focení nezažila tolik zábavy a pohody. Rado modelku nenutí do žádných póz. Nechá ji ať se postaví jak sama chce a pak běhá okolo ní s fotákem a skvělým úsměvem. Snad žádná fotka neměla chybu a bude težké vybírat nejlepší. Mnohokrát dík!” (Dyny 19.07.05)

“Foceni jsem vzdycky chtela vyzkouset a jsem moc rada, ze svou prvni zkusenost s focenim jsem mela zrovna s Radem. Rado je totiz moc mily clovicek, ktery dovede svou fotografickou obet dostat do pohody, a tak mi vubec neprislo, ze by nejake foceni probihalo :) Fotecky jsou moc krasne, tak moc dekuju a tesim se, ze budu mit jeste nejake dalsi :o).” (Lenka 18.07.05)

“Skvělý fotograf…Doporučuji…Je s ním opravdu sranda a žadný strach…Je moc milý a fotografování mu fakt jde…Je vidět,že ho to baví a navíc vám i pomůže…Velice příjemná atmosféra…Tímto moc děkuji…skvělý zážitek…Je to fakt šikulka :)” (Kettly 11.07.05)

“Rado je moc milý človíček, který dělá krásné fotky. Moje první větší focení bylo právě s ním a probíhalo naprosto v pohodové atmosféře. Skvěle se s ním povídá a celou dobu mě focení moc bavilo. Každé, i začínající, modelce nebo dívce, která chce mít skvělé fotečky, ho vřele doporučuji :)” (Asisis 20.06.05)

“Rado je v prvom rade užasný človek a perfektný fotograf. Trpezlivý, príjemný a ochotný. Za foťákom vidíte stále jeho usmiatu tvár :) Rado je z tých fotografov, ktorý fotia preto, že ich to baví, jeho profi prístup vás príjemne naladí, že sa cítite ako doma :) Každopádne je to 1!” (Wicca 18.06.05)


”Příjemná atmosféra, skvělý fotograf a hlavně nádherné fotografie. Vřele doporučuji! Ještě jednou moc děkuju. Ty fotky jsou úžasný, prozatím ty nejlepší jaké mám.” (Zuzka16.06.05)

“Rado je fotograf, ktereho foceni opravdu bavi. Foceni probiha ve skvele uvolnene atmosfere a na vysledky se muzete tesit! Kdo ma strach z foceni… s Radem se ho rychle zbavi:-)” (bára 28.05.05)

“Radove fotecky mi pomohli ziskat par brigad v zahranici.. Takze slecny, nevahajte, nikdy neviete, kedy sa vam fotecky hodia… A v neposlednom rade, aspon sa na chvilu oprostite od kazdodennej rutiny vo svetle reflektorov :-).” (Katarina28.05.05)

“Rado je nejen užasnej fotograf, od ktereho se doufam naučim fotit, ale aj skvělý človíček. Je moc milej, usměvavej, temperamentní a jako model pro me focení byl vynikající….hold má jiskru v oku:-)) teším se na další spolupráci a mohu jen doporučit.” (jumbitka 22.05.05)

“Asi nezalezi na tom, v jake profesionalni mire clovek foti. Rado ma foceni rad a je to poznat take z jeho prace. Na nic nehraje, je sam sebou a je to z jeho prace samozrejme znat. Foceni se mi libilo, jsem spokojena i s fotkama, protoze jsou jednoduche a citila jsem se pri foceni uvolnene. Tesim se na dalsi spolupraci. Tohoto clovicka vsem velmi doporucuji. Sabina” (Nastassja 23.03.05)

“Musim priznat, ze jsem byla ze zacatku velmi nervozni,ale po chvilce foceni s Radou ze me vsechna nervozita opadala,protoze Rada je velmi prijemny,vesely clovicek a foceni probiha ve velmi prijemne atmosfere, a jeho fotecky jsou kouzelne,moc dekuji Rado a doufam, ze do budoucna budu mit doma CD s nazvem fileppi2 :))” (Judy 14.11.04)

“Rado je predevsim jeden z mych nejlepsich kamaradu. Naucil me nebat se objektivu. Do niceho me nenutil, je fakt profesionalni a hlavne vzdy optimisticky. Vsem vrele doporucuji kontaktovat Rada :) Diki Slniecko :)” (amica02.11.04)

“Pred tydnem jsem s Radem nafotila nejake fotecky a mooooooc se mu povedly..jednim slovem:UZASNE!!!! Dekuji moc a vsem nezkusenym (i zkusenym) modelkam doporucuji…nebudete litovat!!:)))” (Lucie 8 31.10.04)

“Rado je zábavný a hlavně přirozený fotograf. Byla s ním velmi příjemná spolupráce. Z focení mám opravdu dobrý pocit. Po celou dobu focení byla skvělá atmosféra. Všem dívkám, které které chtějí mít zajímavé fotky, doporučuji! Moc děkuji, za krásné fotky! ;-)” (Nyah 30.10.04)

“S Radem je foceni prijemna zalezitost, je to pohodovy clovicek a urcite ho muzu jen doporucit!Diky Rado:-))” (Hellasek 29.10.04)

“Fajn fotograf, bola s nim fajn spolupraca :-). Je to rozhodne talent!” (Jana (3134) 28.09.04)

“S Radem je radost fotit ;-)) Focení probíhalo v příjemné a zábavné atmosféře ;-))) Pohodička … a fotky? Hooodně se mi líbí, Rado je talent ;-))) a nebo spíš profík … ;-) Díky, Rado ;-)” (Tessi 30.08.04)

“Zdravim vsechny zajemkyne:) moc prijemne foceni, skvela atmosfera a zabava. Muzu jen doporucit ! Rado diky moc za fotecky :)” (janinau 07.04.04)